Sonax Pastrues Xhami Koncentrat Me Aromë Limoni 1 L

790 L

Kategori:

Përshkrim

Sonax Pastrues Xhami Koncentrat me Aromë Limoni 1 L

• Ideal për pastrimin e xhamave ,fenerëve si dhe sipërfaqeve plastike.
• Pastron në mënyrë efikase dhe lë një aromë të këndëshme limoni.
• Heq insektet, vajin dhe pluhurin e silikonit kudo që ato mund të kenë lënë shenjë mbi makinën tuaj.
• Sasia është 1 litër.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.260300

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonax Pastrues Xhami Koncentrat Me Aromë Limoni 1 L”