Sonax, Qumësht Dhe Mbrojtës Kroskoti Me Efekt Mat

1,290 L

Përshkrimi

Sonax, qumësht dhe mbrojtës kroskoti me efekt mat

• Pastron dhe mbron sipërfaqet plastike dhe gome.
• Pastrim i thellë dhe mbrojtje nga rrezet UV.
• Freskon ngjyrat dhe lë aromë të freskët.
• Sasia 300 ml.
• Produkt origjinal gjerman .

Ref.383041

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax, Qumësht Dhe Mbrojtës Kroskoti Me Efekt Mat”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh