Sonax, Qumësht Dhe Mbrojtës Kroskoti Me Efekt Shkëlqyes.

1,290 L

Përshkrimi

Sonax, qumësht dhe mbrojtës kroskoti me efekt shkëlqyes

• Pastron dhe mbron sipërfaqet plastike dhe gome.
• Pastrim i thellë dhe mbrojtje nga rrezet UV.
• Freskon ngjyrat dhe lë aromë të freskët.
• Sasia 300 ml.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.380041

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax, Qumësht Dhe Mbrojtës Kroskoti Me Efekt Shkëlqyes.”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh