Sonax Set për Heqjen e Gërvishtjeve

1,990 L

Krahaso

Përshkrimi

Sonax Set për Heqjen e Gërvishtjeve

• Heq hap pas hapi gërvishtjet e lehta dhe të thella.
• Gërvishtjet në qeramikë nuk do të jenë më problem.
• Pastruesi dhe finishi do të bëjnë të zhduken të gjitha gërvishtjet.
• Sasia secila nga 25 ml.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.305941

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax Set për Heqjen e Gërvishtjeve”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh