Sonax Shampo Koncentrat për Larje me Efekt Shkëlqyes

3,490 L

Kategori:

Përshkrim

Sonax Shampo Koncentrat për Larje me Efekt Shkëlqyes.

• Shpërndan papastërtitë pa sulmuar shtresën mbrojtëse të bojës.
• Pastron të gjitha sipërfaqet prej boje, gome, plastike dhe xhami.
• Mbron bojën, fosfati i lirë dhe pH neutral.
• Sasia 5 litër
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.314500

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonax Shampo Koncentrat për Larje me Efekt Shkëlqyes”