Sonax Solucion Për Nxirje dhe Mirëmbajtje Gome

1,590 L

Përshkrimi

Sonax Solucion Për Nxirje dhe Mirëmbajtje Gome

• Formula inovative e xhelit kujdeset dhe mbron gomat nga plasaritje dhe venitja e ngjyrës në të njëjtën kohë.
• Zbatim jashtëzakonisht i thjeshtë dhe i njëtrajtshëm me sfungjer të veçantë që ju vjen në paketim.
• Qëndron për disa javë .
• Sasia 250 ml .
• Produkt origjinal gjerman .

Ref.235100

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax Solucion Për Nxirje dhe Mirëmbajtje Gome”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh