Sonax Solucion Për Pastrimin E Rrugëve Të Karburantit.

1,190 L

Kategori:

Përshkrim

Sonax Solucion Për Pastrimin E Rrugëve Të Karburantit.

• Formulë e fuqishme, e cila ndihmon në parandalimin e korrozionit.
• Kursen karburantin dhe ofron djegie të plotë të tij.
• Sasia 250 ml.
• I përshtatshëm për të gjithë motorët Diesel.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.518100

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonax Solucion Për Pastrimin E Rrugëve Të Karburantit.”