Sonax, Spray Multifunksional

1,390 L

Kategoria:

Përshkrimi

Sonax, Spray Multifunksional

• Rekomandohet për lubrifikimin e pjesëve të lëvizshme.
• Heq thellësisht dhe butësishtpapastërtitë.
• Sasia është 400 ml.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.474300

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax, Spray Multifunksional”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh