Sonax Spray Në Formë Vaji Shumë Funksional

990 L

Kategori:

Përshkrim

Sonax spray në formë vaji shumë funksional

• Largon zhurmën nga bulonat e ndryshkur, vidat dhe përbërës të tjerë metalikë.
• Mbron pjesët metalike nga korrozioni.
• Liron dhe lubrifikon të gjitha llojet e mekanizmave të zhurmshëm.
• Rezistent ndaj temperaturës nga – 40 ° C deri në + 200 ° C.
• Sasia është 300 ml.
• Produkt origjinal gjerman.

Ref.808200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sonax Spray Në Formë Vaji Shumë Funksional”