Sonax Spray Siliconi

1,190 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Sonax Spray Siliconi

Mbush hapësirat e krijuara në sipërfaqe të ndryshme për ti bërë më të puthitshme.
Pa erë, pa ngjyrë ,i qëndrueshëm.
Aplikohet në cdo sipërfaqe plastike, gome, dru dhe metal.
Sasia 400 ml.
Produkt origjinal Gjerman.

Ref.348300

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax Spray Siliconi”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss