Sonax Zhbllokues Dhe Lubrifikues Bravash

790 L

Përshkrimi

Sonax Zhbllokues Dhe Lubrifikues Bravash

Efektive për të gjitha llojet e bravave.
Kujdesje optimale në të gjitha kushtet e motit.
Sasia 20 ml .
Produkt origjinal Gjerman.

Ref.375000

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Sonax Zhbllokues Dhe Lubrifikues Bravash”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh