Stimulues Per Muskujt E Barkut Me 3 Sensor

2,490 L

Përshkrimi

– Formoni muskujt tuaj pa humbur kohë dhe energji në palestër me pajisjen revolucionare të stimulimit të muskujve.
– Elektrodat vendosen në muskujt që ju dëshironi të formoni, aktivizohen me anë të pulteve kontrollues dhe përçojne sinjale tërheqëse për formimin e shpejtë të tyre.
– E shumë reklamuar dhe nga Cristiano Ronaldo, kjo pajisje do ju mundësojë trupin e ëndrrave pa mundim.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Stimulues Per Muskujt E Barkut Me 3 Sensor”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh