Streçe Pёr Femra 4192

1,500 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

  • Streçe pёr femra basic tё realizuara me pambuk tё butё elastik.
  • Jo tё tejdukshme.
  • Japin ndjesi tё shkёlqyer nё prekje, me cilёsi maksimale dhe rezistencё ndaj larjeve nё lavatriçe.
  • Kёshillohet tё lahet me 40° .
  • Pёrqindja e etiketёs 95 % pambuk, 5 % elastan.
  • Ngjyrat e disponueshme e zezё, gri,gri e erret, blu, vishnje.
  • Masat e disponueshme S/M, M/L, L/XL

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Streçe Pёr Femra 4192”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss