Streçe Pambuku 5068

3,990 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

  • Streçe pambuku me lastik nё bel.
  • Japin komfort tё shkёlqyer, me cilёsi maksimale dhe rezistencё ndaj larjeve nё lavatriçe.
  • Ideale pёr tё fjetur, por edhe pёr tё kaluar kohёn e lirё nё shtёpi.
  • Pёrqindja e etiketёs 95% pambuk, 5% elastan.
  • Ngjyrat e disponueshme blu, gri.
  • Masat e disponueshme S,M,L.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Streçe Pambuku 5068”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss