Syze Me Lente Të Rregullueshme

1,990 L

S’ka stok

Përshkrimi

– Syze të rregullueshme që ju japin vizion të qartë duke përdorur teknologjinë me lente rrëshqitëse.
– Lentet thjesht mund të shndërrohen nga syze për pamje në distanca tek syzet e leximit dhe janë bërë me cilësi të lartë.
– Korniza fleksibile dhe të qëndrueshme që nuk thyhen lehtë.
– Të lehta për t’u përdorur
– Lëvizja e numrit rregullon fuqinë e lenteve
– Thjesht tërhiqni numrin dhe mund ta rregulloni fokusin.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Syze Me Lente Të Rregullueshme”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh