Tapete Luksoze Lekure – New Model

19,999 L

Veshje totale: matjet e kryera me lazer për modelet specifike të makinave bëjnë që tapeti të përshtatet në mënyrë perfekte për një veshje të plotë të dyshemesë. (konsultohu për modelet e disponuara).

Investim i një-hershëm: Siguroni qetësi mendore duke mbrojtur  makinën njëkohësisht duke i rritur vlerën e rishitjes.

Jepini automjetit tuaj pamje luksoze, duke ndërruar paraqitjen e brendëshme me një çmim super të arsyeshëm.

 

Karakteristika:

 

  • Pa aromë
  • Pastrim i thjeshtë
  • Instalim i shpejtë
  • I pa-gërvishtshëm
  • Elegant
  • Rezistent ndaj ujit
Kategori:

Përshkrim

” Auto Luxury To The Next Level ”

” Rimodeloni Interiorin e Makines Tuaj ”

Kombinim Luksoz i Klasit, Stilit, Komoditetit dhe Mbrotjes se makines tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tapete Luksoze Lekure – New Model”