Tapet për veshje të plotë të dyshemesë së makinës

19,990 L

” Auto Luxury To The Next Level ”

Kombinim Luksoz i Klasit, Stilit, Komoditetit dhe Mbrotjes se makines tuaj.

Kategori:

Përshkrim

Veshje totale: matjet e kryera me lazer për modelet specifike të makinave bëjnë që tapeti të përshtatet në mënyrë perfekte për një veshje të plotë të dyshemesë. (konsultohu për modelet e disponuara).

Investim i një-hershëm: Siguroni qetësi mendore duke mbrojtur  makinën njëkohësisht duke i rritur vlerën e rishitjes.

Jepini automjetit tuaj pamje luksoze, duke ndërruar paraqitjen e brendëshme me një çmim super të arsyeshëm.

 

Karakteristika:

Informacion shtesë

Peshë 3.5-4 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tapet për veshje të plotë të dyshemesë së makinës”