Tapeta Gome Për Makinë

4,200 L

– Të qëndrueshme dhe fleksibël
– Pastrohen dhe lahen lehtë

Kategori:

Përshkrim

Në gjendje:
▶️ W211 E Class 2001-2008
▶️ W204 C Class 2006-2011
▶️ W221 S-Class 2006-2012
▶️ ML164 2006-2012
▶️ W463 G Class
▶️ W212 E Class 2009-2013
▶️ Audi A4
▶️ Audi A6
▶️ Audi Q7
▶️ VW Golf 5
▶️ VW Golf 6
▶️ VW Passat B6/B7
▶️ VW Passat CC
▶️ BMW E70
▶️ BMW F10
▶️ BMW Seria 3 E90
▶️ BMW Seria 5 E60
▶️ Porsche Cayenne
▶️ Porsche Panamera
▶️ Range Rover Sport 2005-2012
▶️ Range Rover Vogue 2003-2012
▶️ Range Rover Vogue 2013
▶️ Evoque
▶️ Free Lander 2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tapeta Gome Për Makinë”