Tapete Lekure

19,990 L

Kategori:

Përshkrim

” Auto Luxury To The Next Level ”

” Rimodeloni Interiorin e Makines Tuaj ”

Kombinim Luksoz i Klasit, Stilit, Komoditetit dhe Mbrotjes se makines tuaj.

Jepini automjetit tuaj pamje luksoze, duke ndërruar paraqitjen e brendshme me një çmim super të arsyeshëm.

Karakteristika:

  • Pa aromë
  • Pastrim i thjeshtë
  • Instalim i shpejtë
  • I pa-gërvishtshëm
  • Elegant
  • Rezistent ndaj ujit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tapete Lekure”