Tastierë Elastike

1,390 L

Tastiere e re silikoni fleksibël, priza USB për të punuar drejtpërdrejt.

Material silikoni me cilësi të lartë, të qëndrueshme, të rehatshme, të papërshkueshme nga uji dhe fleksibël
Prekje e butë dhe pa zhurmë gjatë shtypjes.
Teknologjia e printimit unike garanton që letrat nuk do të konsumohen .
Ndryshe nga tastierat normale. i papërshkueshëm nga uji, madje mund të përdorni sapun dhe ujë për të pastruar
Thjesht fshijini çdo lëng të derdhur me një leckë të lagur dhe pastaj vazhdoni të punoni menjëherë

Krahaso

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tastierë Elastike”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss