Tavë Pjekje

4,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Kurseni kohë dhe energji
– Mund ta pastroni shumë lehtë falë sipërfaqes speciale të lëmuar kundër ngjitjes.
– Me termostat i cili bën kontrollin automatik të temperaturës.
– Me 5 nivele gradimi të nxehtësisë.
– Kapak qelqi i temperuar.
– Ka diametër 42 cm dhe thellësi 5.5 cm
– Fuqia 1500 W.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tavë Pjekje”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh