Tenxhere

1,590 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Tenxhere
• Tenxhere për kuzhinën tuaj.
• E përshtatshme për cdo lloj gatimi dhe për skuqje.
• Veshur me teknologji të sigurtë ekologjike.
• Sipërfaqe të lëmuar dhe shumë të lehtë për tu pastruar.
• Diametri 24cm dhe 26 cm.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tenxhere”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss