Tenxhere Presioni

3,290 L

– Me kapak sigurie
– Trupi dhe kapaku prej çeliku inox
– Material i lëmuar
– Kapaciteti 7 litra
– I përshtatshëm për përdorim në të gjitha llojet e burimeve, përfshirë induksionin

Krahaso

Out of stock

Kategoria:

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tenxhere Presioni”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss