Tharëse flokësh DSP 30046

4,890 L

Përshkrimi

Tharëse flokësh DSP 30046

Një tharëse flokësh  që ju mundëson tharjen dhe rregullimin e flokëve në një kohë shumë të shkurtër.
Rrit efektin hidratues të flokëve, duke i lëne ata të shëndetshëm.
3 nivele temperature dhe ajri.
Fuqia 6000 W.
Përfshin nje difuzor për më shumë volum apo stilim.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tharëse flokësh DSP 30046”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh