Tharëse flokësh DSP 30075

4,990 L

Përshkrimi

Tharëse flokësh DSP 30075

Një tharëse flokësh profesionale, që ju mundëson tharjen dhe rregullimin e flokëve në një kohë shumë të shkurtër.
Përdor tekonologjinë e jonizimit duke mbrojtur flokët dhe duke i bërë ato të shkëlqejnë.
Rrit efektin hidratues të flokëve, duke i lëne ata të shëndetshëm.
3 nivele temperature dhe ajri.
Fuqia 2300 W.
Përfshin nje difuzor për më shumë volum apo stilim.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tharëse flokësh DSP 30075”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh