Tharëse flokësh DSP E-30022

4,490 L

Përshkrimi

Tharëse flokësh DSP E-30022

Një tharëse flokësh profesionale, që ju mundëson tharjen dhe rregullimin e flokëve në një kohë shumë të shkurtër.
Përdor tekonologjinë e jonizimit duke mbrojtur flokët dhe duke i bërë ato të shkëlqejnë.
Rrit efektin hidratues të flokëve, duke i lëne ata të shëndetshëm.
3 nivele temperature dhe ajri.
Fuqia 2300 W.
Përfshin nje difuzor për më shumë volum apo stilim.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tharëse flokësh DSP E-30022”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh