Tharëse Flokesh DSP F-30031

1,990 L

Përshkrimi

Tharëse Flokesh DSP F-3003

  • Shumë praktike dhe funksionale.
  • Me 2 nivele shpejtësie dhe buton për ajrin e ftohtë.
  • Me mbrojtë të lartë nga mbinxehja.
  • Dorezë e palosëshme cka e bën këtë tharëse tepër të përshtatshme edhe për udhëtimet tuaja.
  • Fuqia:1200 W.
  • Madhësia 165 * 240mm.
  • Gjatësia e kordonit të energjisë: 1.8 m .

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tharëse Flokesh DSP F-30031”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh