Thikë Inoks

990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Thikë inoks
• Ideale për hotele, shtëpi, restorante etj.
• Kjo thikë është kaq e mprehtë saqë do presë domatet dhe perimet e tjera delikate pa i shtrydhur ose dëmtuar lëkurën e butë.
• Është mjaft komode për përdorim profesional dhe ju ndihmon të realizoni prerje të holla dhe të shpejta.
• Doreza ka një formë të përshtateshme, e cila ju ndihmon ta mbani ate me lehtesi. Pastrohet shpejt dhe ështe shumë praktike.
• Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Thikë Inoks”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh