Ulje!

Tigan Dessini Double Pan

4,990 L 2,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Dy tiganë në një të vetëm.
– Diametri i tiganit 36 cm
– Me material që nuk ngjit dhe rezistent granit dhe pjekje diamanti në temperaturën 420 gradë.
– Silikoni në pjesën anësore nuk lejon kalimin e yndyrnave në pjesën e jashtme të tiganit.
– Nuk tymosin ose djegin.
– Në doreza ka magnet që mund të ngjisin të dy anët e tiganit.
– Nuk do ta trazoni ushqimin, mjafton ta ktheni në anën tjetër.
– Për përdorim individual dhe të familjes pasi ju krijon shije dhe komoditet gatimi

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Tigan Dessini Double Pan”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh