Tire & Rubber

1,500 L

Kategori: ,

Përshkrim

Qumësht inovator për mirëmbajtjen e gomave dhe pjesëve plastike në vetura.

Falë formulës moderne të kuarcit, përgatitja depërton në sipërfaqen e gomës, duke i bërë gomat të duken të reja dhe rezistente ndaj çarjeve dhe thërrmimeve.

Agjenti rinovon gjithashtu plastikat , duke krijuar një shtresë të qëndrueshme mbi to që mbron nga papastërtitë dhe rrezatimi UV.

Si të përdorni:

  1. Vendosni përgatitjen në gomë ose një element plastik duke përdorur aplikuesin e bashkangjitur.
  2. Lëreni të thahet.
  3. Nëse përgatitja absorbohet shpejt, ne rekomandojmë të aplikoni të paktën dy shtresa.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tire & Rubber”