Solucion Per Pastrimin E Njollave

3,500 L

Kategori:

Përshkrim

Produkt i gatshëm për përdorim, i bazuar në tretës natyralë dhe alkoole, i projektuar për pastrimin e njollave të shënjuesve, çamçakëzit, ngjitësit nga afishe, masave bituminoze, gjurmëve të gomës në dysheme, plastelinës dhe parafinës nga qilimat.

Paralajmërim: tret sipërfaqet e gomës dhe plastikën e butë.

ZONA E APLIKIMIT:trupat e makinës, zyrat, shtëpitë, dhomat e zhveshjes, dhomat e pritjes,dysheme të forta, mbulesa qilimash

METODA E PERDORIMIT

Përdorni produktin pa holluar.

Spërkatni vendin e ndotur në sipërfaqe, prisni një moment dhe pastrojeni atë me furçë ose leckë.

Në rast të sipërfaqeve të pabarabarta, vendosni produktin në sipërfaqe, prisni një moment, pastroni atë dhe mblidhni papastërtitë me leckë.

Paralajmërim: Para se të përdorni, testoni ngjyrën dhe qëndrueshmërinë e sipërfaqes.

Mos e përdorni në qelq,gome, plastike të butë

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Solucion Per Pastrimin E Njollave”