Toster

5,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Veshje jo-ngjitëse do t’ju ndihmojnë ta lani shpejt dhe lehtë.
• Rregullimi i rregullt i temperaturës do t’ju lejojë të zgjidhni mënyrën optimale për çdo produkt.
• Fuqia: 2000 W
• Tensioni: 220-240V
• Frekuenca: 50-60 Hz

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Toster”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss