Toster

2,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

• Për sanduiç dhe tost plot shije.
• Fuqia 750 W.
• Sipërfaqe jo ngjitëse
• Përmasat 25.4 cm x 24.4 cm
• Tensioni 220-240 V

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Toster”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss