Truck Clean

900 L

Kategori:

Përshkrim

Solucion  për pastrimin e sipërfaqeve  të ndotura ,rezistente ndaj substancave alkaline.

Mund të përdoret për pastrimin e pajisjeve dhe makinerive në industrinë e automobilave, të rënda dhe bujqësore.

Produkt me shkumë të dendur, rekomandohet për larje me ujë me presion të lartë.

ZONA E APLIKIMIT:

Kamionë, tarpaulinë, motorë, cisterna, makina ndërtimi, pirunë etj.

METODA E PERDORIMIT:

Spërkatës: 1: 100 gjatë verës, 1:50 gjatë dimrit

Motorët: 1:15 – 1:30

Pastrimi manual: 50 ml / 10 l ujë

Lani gjithçka me ujë me presion të lartë (120-150 bar).

 

Paralajmërim: Shmangni përdorimin në diell të plotë ose në sipërfaqe të nxehta.

Para përdorimit, përzieni me kujdes produktin.

Mos e lini tretësirën të thahet në sipërfaqe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Truck Clean”