Vaj 10W-60

1,800 L

Kategoria:

Përshkrimi

Vaj që mund të përdoret gjatë gjithë vitit në automjete sportive dhe të tjera. Projektuar për motorët me benzinë dhe naftë.

Miratimi:

  • ACEA A3
  • ACEA B4
  • API SL

LIQUI MOLY e rekomandon këtë vaj për ato automjete që i plotësojnë këto specifikime:

  • Fiat 9.55535-H3

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Vaj 10W-60”