Castrol Edge Professional Long Life III 5W-30 VW

1,690 L

-VolksWagen Edition

Përshkrim

• SAE 5W30 – ACEA C3
• VW 504.00 / 507.00
• Porsche C30

Avantazhet

-Mbron motorin tuaj edhe ne presion te larte
-Zvogëlon fërkimin në të gjitha shpejtësitë dhe kushtet e motorit
-Testuar në mënyrë të pavarur në standardet më të larta
-Rekomanduar nga prodhuesit kryesorë të makinave në botë
-Mbron motorin për të gjithë intervalin e funksionit edhe nën presion ekstrem
-Ofron nivele të larta të efikasitetit të karburantit dhe performancës me temperaturë të ulët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Castrol Edge Professional Long Life III 5W-30 VW”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh