Vaj motorik UHPD 228.5 10W-40

890 L

Slovenoil UHPD 228.5 10W-40

MB-Approval 228.5, API: CI-4, ACEA: E4/E7-08, Cummins: CES 20078, MAN: M3277, Volvo: VDS-3, Mack: EO-M Plus, MTU: Type III, Renault Truck: RXD/RLD-2, Deutz: III-05

Vaj motorik i qëndrueshmërisë së lartë (UHPD – Ultra High Performance Diesel) për motora dizell për ntervale të zgjatura të ndërrimit të vajit (“long drain”). Për gjenerata të reja të motorëve EUR-4 dhe EUR-5.

Kategori:

Përshkrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj motorik UHPD 228.5 10W-40”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh