Vaj Motorri Galp Formula Energy 5W-40

1,090 L

Kategori:

Përshkrim

Karakteristikat dhe specifikimet:

• 100% Synthetic

• SAE 5W-40

• ACEA A3/ B4

• API SN/ CF

• VW 502.00/ 505.00

• MB-Approval 229.5

• MB 226.5

• GM LL-B-025

• BMW LL-01

• RENAULT RN 0710/ 0700

• PORSCHE A40

• PSA B71 2296

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj Motorri Galp Formula Energy 5W-40”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh