Vaj Motorri Galp Formula LS 5W-30

1,090 L

Kategori:

Përshkrim

Karakteristikat dhe specifikimet:

• 100% Synthetic

• SAE 5W-30

• ACEA C3

• API SN/ CF

• MB-Approval 229.51

• GM dexos2

• BMW LL-04

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj Motorri Galp Formula LS 5W-30”