Vaj Motorri Galp Formula LS 5W-40

1,090 L

Kategori:

Përshkrim

Karakteristikat dhe specifikimet:

• 100% Synthetic

• SAE 5W-40

• ACEA C3

• API SN/ CF

• VW 502.00/ 505.01

• MB-Approval 229.51

• MB 226.5

• GM dexos2

• BMW LL-04

• RENAULT RN 0710/ 0700

• PORSCHE A40

• FIAT 9.55535-S2/ T2/ GH2

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj Motorri Galp Formula LS 5W-40”