Vaj Motorri Galp Formula Plus 10W-40

890 L

Kategori:

Përshkrim

Karakteristikat dhe specifikimet:

• Synthetic

• SAE 10W-40

• ACEA A3/ B4

• API Sl/ CF

• FIAT 9.55535-G2/ D2

• MB-Approval 229.1

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj Motorri Galp Formula Plus 10W-40”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh