Ulje!

Vaj Motorri Mobil Super 2000 10W-40 Super Premium

1,190 L 990 L

Viskoziteti : 10W-40

Vaj Motorri Super Premium

Paketimi:  1 Litrosh

Përshkrimi

Mobil Super 2000 10W-40 është një vaj motorrik që siguron jetëgjatësi motorrike për shumë lloje automjetesh duke siguruar performancë të lartë në temperatura te ndryshme.

Sygjerohet per :

  • Makina me teknologji me te vjeter se 2001
  • Vetura, Foristrada , kamioncina dhe fugone

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Vaj Motorri Mobil Super 2000 10W-40 Super Premium”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh