Vaj per makina 5W-40

990 L

Slovenoil NM Power SAE 5W-40

API: SN, SM/CF, ACEA: A5/B5-10 , ACEA: C2-10, C3-10 , MB-Approval 229.51, BMW Longlife 04, VW 502.00, VW 505.01, Porsche A40 Ford WSS-M2C948-B Plus, MTU Type 2, Renault Truck RLD/RLD-2, Caterpillar: ECF2, ECF 1a, ZF: TE-ML-07C

Vaj multigradë i efektit të lartë për afate të zgjatura të ndërrimit të vajit për motora dizell dhe me benzinë EUR-4, EUR-5 dhe EUR-6 me apo pa turbo.

5w-40 1Liter, 5w40 4Litra, 5w-40 60Litra dhe 5w-40 205Litra.

Kategori:

Përshkrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj per makina 5W-40”