Vaj per makina 20W-50 SUPER PLUS

690 L

SlovenOil SAE 20W-50 SUPER PLUS

API: CG-4/CF-4/SJ

ACEA: E2/B2/A3 (99), E2-07/B3/A2 (02)

MB-Approval 228.1

MAN: 271

Volvo: VDS

MIL-L-2104E/46152E

VW 501.01/505.00 (11/92)

ALLISON:C4

Caterpillar: TO-2

ZF: TE-ML-07

Vaj motorik monogradë efektiv për motora dizell dhe me benzinë me apo pa turbo.

Kategori:

Përshkrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj per makina 20W-50 SUPER PLUS”