Vaj per makina 20W-50

690 L

SlovenOil SAE 20W-50

API: SF/CF

Vaj motorik monogradë efektiv për motora dizell dhe me benzinë me apo pa turbo.

20w-50 1Liter, 20w-50 4Litra, 20w-50 10Litra dhe 20w-50 205Litra

Kategori:

Përshkrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj per makina 20W-50”