Ventilator Elektra 16″ EV-1604K/5

1,799 L

Kategoria:

Përshkrimi

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh .

Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm. Pastrohen lehtësisht.

  • Me madhësi 16″ modeli EV-1604K/5.
  • Fuqia 40W me 5 fletë, stand Fan.
  • Me 3 nivele shpejtësie dhe kornizë rrjete metalike.
  • Materiali i helikës plastike.
  • Lartësi 1.3 m

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Ventilator Elektra 16″ EV-1604K/5”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh