Ventilator Elektra EV-1811K/5

2,699 L

Kategoria:

Përshkrimi

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh . Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.Pastrohen lehtësisht.

  • Tipi : Ventilator
  • Fuqia : 45 W
  • 5 fletë alumini
  • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
  • Materiali i helikes : Metal
  • Materiali : Metal/plastik
  • Diametri : 46 cm
  • Gjatesia e kabllit : 1.8 m
  • Lartësi 1.28 – 1.3 m

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Ventilator Elektra EV-1811K/5”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh