Ventilator Elektra EV-1811K360

2,999 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Ventilator Elektra EV-1811K360

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh .Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm. Pastrohen lehtësisht.

  • Me madhësi  18″
  • Rrotullim 360 gradë
  • 5 Fletë Transparente

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Ventilator Elektra EV-1811K360”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss