Ventilator Elektra EV-I1621T 16″

4,299 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Për ju që kërkoni freskinë pranë natyrales përdorni këtë kategori ventilatorësh . Janë shumë estetikë dhe lehtësisht të montueshëm.Pastrohen lehtësisht.

  • Tipi : Ventilator
  • Fuqia : 50 W
  • 4 fletë alumini
  • Numri i funksioneve : 3 shpejtësi
  • Materiali i helikes : Metal
  • Materiali : Metal/plastik
  • Diametri : 40 cm
  • Gjatesia e kabllit : 1.8 m
  • Lartësi 1.3 m

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Ventilator Elektra EV-I1621T 16″”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss