Waffle Maker DSP

2,990 L

Krahaso
Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Waffle Maker DSP

Një pajisje shumë e nevojshme për kuzhinën tuaj, në të cilën mund të përgatisni waffle të shijshme në vetëm pak minuta.

Material që nuk ngjit dhe që pastrohet lehtësisht në pak minuta. Nuk keni nevoje as ta ktheni brumin sepse ka nxehje të dyanëshme.
• Me dy drita që tregojne kur është gati brumi i ëmbëlsirës.
• Pajisja hapet 180 gradë.
• Termostat për kontrollin e temperatures.
• Fuqia: 750 W.
• 220V-240V.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Waffle Maker DSP”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss